Rap 4 Life

Dla każdego kto kocha tą muzykę

Ogłoszenie

Wszelkich odwiedzających prosimy o rejestrację, częste odwiedzanie naszego forum ! oraz zapraszamy do ,, Przywitaj się "


#1 2013-07-23 21:42:19

 ReSeTMc

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-23
Posty: 11
Punktów :   

MC LBN feat.ReSeTMc-Haters

Siemano wam to mój pierwszy featuring z MC LBN na temat Haterów życzę miłego czytania ;)




[MC LBN]

Spotykam czasami na youtube hejtera
pisze na temat zjebanego biebera.
Pod każdym filmem hejter się znajdzie
w każdym progu go dobrze odnajdziesz.
Nawet pod moim zajebistym filmem jest
ale on komentarzami mi nie dojdzie do pięt.
Nigdy nienawidziłem takie człowieka
jego składanie zdań,mi w ogóle nie dopieka.
A taki koleś z hejcony,od razu zawsze pęka
Czuje się poniżony,bo loty  ma obniżone
do końca przez zdanie frajera i w potędze zniżony.
Wszyscy gnojki są w koło i komentują na okrągło
być może cię z psychiką do najgorszego piekła  ciągną.
Ja już nie potrafię wytrzymać tych negatywnych opinii
koledzy ci powiedzą prawdę,więc zrób tekst i się popisz
Lecz,nie słuchaj negatywnych komentarzy,bo to są denni szmaciarze.

[ref]
Nie wierz w hatera uwierz w siebie
nasz jeden punch do końca go rozjebie
I nie zostanie po nim całkiem nic
w ciemnej nocy przerwie się cienka nić

[ReSeTMc]

Chcesz być Haterem czyli zerem
nie zostaniesz bohaterem
zrobię z ciebie lepką papkę
lepiej szybko leć po matkę
Jak słoń na święta wpierdolę ci się na chatę
Nasram ci na ryj po czym zabije ci tatę
Tylko taki gracz jak ja zada ci tyle bólu
będziesz się czuł jakbyś trzyma chuja w ulu
i pamiętaj to gnoju dla mnie jesteś tylko zerem
Pierdolonym chujem i pozerem
Nie masz szans z naszą grupą
Bo gdy z tobą skończymy będziesz wiązał buty dupą
Nawet ci ojciec nie pomoże
bo już od wczoraj ma w brzuchu 4 noże
już  po tobie z ciebie nic nie zostanie
a więc w skrócie pierdol się baranie!

[ref]

Nie wierz w hatera uwierz w siebie
nasz jeden punch do końca go rozjebie
I nie zostanie po nim całkiem nic
w ciemnej nocy przerwie się cienka nić

Offline

 

#2 2013-07-23 21:44:02

 GIX

Użytkownik

39192229
Zarejestrowany: 2013-06-16
Posty: 90
Punktów :   

Re: MC LBN feat.ReSeTMc-Haters

Dzięki za feat ziom .Masz propsy za dobry tekst :]

P.S Hejtujcie me powtórzenia

Ostatnio edytowany przez MC LBN (2013-07-23 21:54:18)

Offline

 

#3 2013-07-23 22:10:04

Pikasso

Moderator i Tekściarz                 K.1 Winner!!

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 322
Punktów :   

Re: MC LBN feat.ReSeTMc-Haters

o wy macie coś do mnie ?? Ja jestem hejterem xD

Wiec tak w ile to pisaliście 5min?? Może zabrzmi to jak hejt ale ja jestem ten dobry
Dobra od początku LBN pracuj dużo bo jak to czytałem i byłbym hejterem bym cie wysmiał i hejtował jescze bardziej szczerze? Po dwuch pierwszych wersach odechciało mi sie czytać potem rymy czasownikowe.. młody pracuj albo ja sie za ciebie wezme a uwierz nie chcesz tego

ReSeTMc nie lubie motywów w tekstach typu "zabije ci ojca, matke, ciotke" u poczatkujących brzmi mi to jebaną kopią słonia (bez obrazy) ale do takiego motywu trzeba miec skilla i dobrze to wykorzystać "wiązać buty dupą" kurwa chciałbym to zobaczyć. "Pierdolonym chujem i pozerem" bezsensowne rzucanie przekleństwami

Ogółem : Brać sie do roboty i nie ma pisania tekstu 5min bo wychodzi jakiś chłam ogółem macie + za sam pomysł featu bo lubie jak ludzie z forum współpracują Jeszcze tematy dobierajcie jakieś stsownie nie wiem napiszcie jakąś bragge, storytelling tylko nic typu na hejterów bo macie za mało doświadczenia i w tekscie jest zero punchy. Na koniec dziękować mi za tak wyczerpujący komentarz bo az mnie palce bolą od pisania na klawiaturze

Offline

 

#4 2013-07-23 22:14:40

 GIX

Użytkownik

39192229
Zarejestrowany: 2013-06-16
Posty: 90
Punktów :   

Re: MC LBN feat.ReSeTMc-Haters

O ty Hejterze ! .Nie no dzieki za konstruktywną  opinię.Zdarzyły mi się dwa rymy czasownikowe albo kilka nwm xD.Ale sądze,że lepiej mi to wyszlo z wojtanem

Offline

 

#5 2013-07-23 22:26:14

 Oteer

Tekściarz

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 529
Punktów :   
WWW

Re: MC LBN feat.ReSeTMc-Haters

O boże.. Nienawidzę takich tekstów. Delikatnie mówiąc panowie to dno, nawet gorsze od hejterów.. Dlaczego? Po pierwsze. to słownictwo.. To jest dziecinne. Nie lepiej posiedzieć i zajebać punchem w mordę? Niż jeździć od baranów? - poziom 10 latka, chociaż oni już lepiej jeżdżą czasami. za dużo przekleństw w drugiej zwrotce.. I.. Ten najazd na rodzinę, panowie, proszę.. Trochę po raz kolejny przypomina mi to wiersz. Jak na pocisk na hejterów za słabe rymy i to o wiele, za słaba technika.. Jesteście początkujący, więc takie teksty nie mają sensu. Najlepszy chyba refren. ale nie pasuje w nim jedno. ''I nie zostanie po nim całkiem nic'' - całkiem nic? ''i nie zostanie po nim już nic'' - może tak lepiej. ew ułożyć od nowa, bo to całkiem nie brzmi. serio mnóstwo pracy przed wami. LBN, trochę jakby stoisz w miejscu.. Ale zobaczymy. Yo


http://vpx.pl/i/2013/09/01/Bez_nazwy-2.png

Offline

 

#6 2013-07-23 22:27:47

 Infoodbooga

Administrator

11984026
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 937
Punktów :   
WWW

Re: MC LBN feat.ReSeTMc-Haters

Jak dla mnie do poprawy, a raczej musicie dużo ćwiczyć, wystarczy popatrzeć na ludzi będących na forum, nie mieli nic a osiągnęli więcej niż niejeden raperzyk...

Panowie ćwiczcie, szlifujcie styl, poprawcie rymy, bo one kolą w oczy..
Bezsensowne używanie przekleństw tak jak wyżej napisał Pikasso sa bez sensu..
Tak samo jakbyście do rodziców mówili chuju kurwo itd..
Były zasady opisane że nie ma ciśnięcia kogokolwiek w tekstach, albo SB na forum..
To tak samo jakby wam prosto w oczy ktoś mowił że wasza mama jest taka i taka, kumacie? mam nadzieję..

Ćwiczcie panowie i wstawiajcie na 4UM nowe zwrotki ( siedzcie nad nimi parę dni.. albo chociaż 10 godzin... )


Znasz to uczucie? kiedy jeszcze raz chcesz poczuć się wolny...

http://25.media.tumblr.com/1ce27c3de1ae82fbe763deb97063745a/tumblr_mx5hi22N7o1rij5qio1_400.gif

Offline

 

#7 2013-07-23 22:28:49

 GIX

Użytkownik

39192229
Zarejestrowany: 2013-06-16
Posty: 90
Punktów :   

Re: MC LBN feat.ReSeTMc-Haters

Oteer to był na spontan xD.W 2 godz,zero  wenny itp. .Na siłe xD

Offline

 

#8 2013-07-23 22:31:41

Pikasso

Moderator i Tekściarz                 K.1 Winner!!

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 322
Punktów :   

Re: MC LBN feat.ReSeTMc-Haters

Sam sie pogrążyłeś młody po co piszesz na siłe??? Nie wiesz że z tego raczej gówno wychodzi

Offline

 

#9 2013-07-23 22:31:58

 Oteer

Tekściarz

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 529
Punktów :   
WWW

Re: MC LBN feat.ReSeTMc-Haters

No to po co piszecie teksty na siłę? Rap nie na tym polega. Kurwa popatrz choćby na ścianę, jeśli nada Ci ona weny - piszesz, jeśli nie - odpuść. Bo takie bezsensowne teksty, pisane na siłę - nie nauczą Cię niczego - nie staniesz się od nich lepszy. Wgl wam nie dały progressu.. Wręcz w naszych oczach nieco obniżyły poziom, choćby przez przekleństwa. serio. ;/


http://vpx.pl/i/2013/09/01/Bez_nazwy-2.png

Offline

 

#10 2013-07-23 22:33:11

 GIX

Użytkownik

39192229
Zarejestrowany: 2013-06-16
Posty: 90
Punktów :   

Re: MC LBN feat.ReSeTMc-Haters

ja przeklnąłem góra dwa razy .Tyle ode mnie :]

Offline

 

#11 2013-07-23 22:34:54

 Oteer

Tekściarz

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 529
Punktów :   
WWW

Re: MC LBN feat.ReSeTMc-Haters

No wiem, ale chodziło mi bardziej o kolegę. Ty też nie bardzo pojechałeś w tym tekście. Uwierz, najczęściej teksty na siłę są o dupie marynie i są do dupy.. Tyle ode mnie. Ćwiczcie.. Pjona


http://vpx.pl/i/2013/09/01/Bez_nazwy-2.png

Offline

 

#12 2013-07-23 23:30:40

 Streeciarz

Moderator i Tekściarz

Ukryty k*rwa :D
Skąd: Stettin
Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 128
Punktów :   

Re: MC LBN feat.ReSeTMc-Haters

Kurwa elita się wypowiedziała tylko mnie tu brakło 0.o.
No cóż chłopaki nie popisaliście się. Na LBN'a troszkę mi brakuje już słów bo w sumie wiele razy daje mu się stosowne rady, a on nadal się do nich nie stosuje i prosi nadal innych o pomoc w pisaniu... Obydwaj odwaliliście żenadę, bo dla mnie (jak to powiedziałem do Pikasso) feat w godzinę nie zasługuje nawet na słowo "chujowe". A szczególnie jeżeli chodzi o punch. Słownicwto na gorszym poziomie niż podstawówka, dziecinada po krótce. Cóż ostatnio wracając z roboty nawet tekst (I co robisz ty kretyński móżdżku) od dziewczynki, która zderzyła się z siostrą na gokarcie nas rozjebał bardziej niż ten tekst... No sorry chłopaki ale właśnie to jest powód, dla którego na razie nie chwytam za punche

ReSeTMc
Zaczynając od Ciebie, gdyż pierwsze wrażenie zrobiłeś na mnie dobre, teraz zaś brakuje mi słów. Jest to strasznie słabe, rymy jak rymy ale gimbusiarskie teksty z najeżdżaniem na rodzinę - cóż wielki minus ode mnie gdyż jestem na to w chuj uczulony. Kolejna sprawa duża ilość przekleństw, które można by zastąpić czymś innym, a tu nie odgrywają żadnej roli. No ale czego się spodziewać po godzinie pisania...

MC LBN
Jest tu w ogóle coś do napisania? Chciałeś to oceniam - pierwsze wersy cóż może technicznie nie leżą no ale lirycznie już tak. Zero ogaru, przemyślenia napisane to co przysłowiowa ślina na język przyniesie. Końcówka? Zgubione rymy lub ich brak, rymy czasownikowe (tu plus dla Reseta za ich brak - wow), przekaz kulejący po obu stronach, jeżeli miał tu w ogóle jakikolwiek być. w ogóle sam wykopałeś sobie grób i jeszcze dobiłeś ten ostatni gwóźdź do swojej trumny pisząc iż ten tekst powstał na siłę. Że co proszę? Na drugi raz będzie po prostu nauczka, że nie wszystko złoto co się świeci... Cóż no tyle ode mnie.

Sorry chłopaki ale punche to nie wasza strona, a co dopiero pisanie tekstów na szybko. Jeden z niewielu plusów to to jak napisał Pikasso, że napisaliście coś razem i w sumie tylko tyle. Ja już nic więcej nie napiszę.
Jestem hejterem i nie uważam siebie zerem. Elo!

Ostatnio edytowany przez Streeciarz (2013-07-23 23:52:19)

Offline

 

#13 2013-07-25 15:57:48

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: MC LBN feat.ReSeTMc-Haters

Moim zdaniem po pierwsze nie powinniście pisać na temat Hejterów, bo nawet was nigdy nie zjechali, nie jest o was tak głośno, żeby jechać po takim temacie, żeby na temat czegoś z czym raczej nie mieliście styczności pisać... Ogólnie słabo wyszedł tekst , dosyć proste wersy, nawet grubego puncha nie było, sorki, ale jestem szczery, przyjmijcie to na klatę
V!


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 

#14 2013-07-25 15:58:46

 GIX

Użytkownik

39192229
Zarejestrowany: 2013-06-16
Posty: 90
Punktów :   

Re: MC LBN feat.ReSeTMc-Haters

Hehe luzik :]

Offline

 
tekst
alternatywny
tekst
alternatywny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.ehotelsreviews.com/ zaręczyny w spa Ciechocinek Serwis komputerowy pruszków soda kaustyczna wrocław