Rap 4 Life

Dla każdego kto kocha tą muzykę

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Wszelkich odwiedzających prosimy o rejestrację, częste odwiedzanie naszego forum ! oraz zapraszamy do ,, Przywitaj się "


#1 2014-01-04 21:17:00

 Infoodbooga

Administrator

11984026
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 937
Punktów :   
WWW

BUCZER "SZTAMA Z PALUCHEM"


http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/r/8/Buczer_nagrywa_Lil_Waynem_5713287.jpg

Buczer komentuje ostatnie wypowiedzi Palucha na temat kupowania wyświetleń na youtube.
Raper jednak nie odniósł się do zarzutu oszustwa, tylko i wyłącznie do relacji między nim a Paluchem.



Otóż od jakiegoś czasu nie śledze za bardzo tego co się dzieje w okół, a podsyłali mi już miliony linków z rzekomymi diss'ami Palucha na nas na które nie zwracałem nawet uwagi. Dziś pół dnia miałem wyłączony tel ale jak tylko go włączyłem zrobił się aż czerwony od liczby niedebranych połączeń, smasów czy wiadomości na fb odnoszących się do tej sytuacji. Otrzymałem również tel od Palucha z którym wyjaśniliśmy sobie wszystko od A do Z. Rozczarować muszę wszystkich którzy myśleli, że dojdzie między nami do jakiś przepychanek muzycznych, czy jakich kolwiek innych. Z Paluchem znamy się nie od dziś i w skrócie żeby dłużej nie bić piany, wszystko między nami jest ok. Złożyliśmy sobie noworoczne życzenia i jest ok. Pozdrawiam Palucha ucinając jednocześnie tym wpisem wszelkie spekulacje. Toruń Poznań sztama od zawsze!



Znasz to uczucie? kiedy jeszcze raz chcesz poczuć się wolny...

http://25.media.tumblr.com/1ce27c3de1ae82fbe763deb97063745a/tumblr_mx5hi22N7o1rij5qio1_400.gif

Offline

 

#2 2014-01-05 12:33:02

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: BUCZER "SZTAMA Z PALUCHEM"

Kupię lajki na fejsie, wyświuetlenia, łapki w górę... Hahahhaaaa, ja pierdole, czego ten świat nie wymyśli


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 
tekst
alternatywny
tekst
alternatywny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels wellness Ciechocinek