Rap 4 Life

Dla każdego kto kocha tą muzykę

Ogłoszenie

Wszelkich odwiedzających prosimy o rejestrację, częste odwiedzanie naszego forum ! oraz zapraszamy do ,, Przywitaj się "


#1 2013-02-24 13:00:10

 Ermess

Użytkownik

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2013-02-24
Posty: 110
Punktów :   

Ermess - Nieznajoma

Trochę w innym stylu. Chciałbym usłyszeć ogólne opinie na temat tego kawałka, ale też chciałbym wiedzieć jak moja dykcja w tym kawałku, bo wiem że mam z tym problemy a samemu ciężko to stwierdzić.

http://www.youtube.com/watch?v=6Gtfa6Kxdnc

Offline

 

#2 2013-02-24 13:29:34

Pikasso

Moderator i Tekściarz                 K.1 Winner!!

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 322
Punktów :   

Re: Ermess - Nieznajoma

ref tak słabo bo to w w nawiasach nawijając przspieszać co wychodzi chujowo a ogółem niezle dykcje masz nie najgorszą trenuj

Offline

 

#3 2013-02-24 13:42:39

 Ermess

Użytkownik

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2013-02-24
Posty: 110
Punktów :   

Re: Ermess - Nieznajoma

Dzięki. Jak zwykle gdy chce się coś trochę inaczej zrobić i wydaje się że będzie fajnie to wychodzi chujowo jak w tym refrenie Na przyszłość postaram się już tak nie kombinować, no chyba że na prawdę już będę tak wyćwiczony że będę wiedział co mogę a co nie Najbardziej chyba tej dykcji się obawiałem, więc cieszę się że nie jest najgorzej, ale i tak będę starał się ją poprawiać.

Offline

 

#4 2013-02-24 14:05:43

 Oteer

Tekściarz

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 529
Punktów :   
WWW

Re: Ermess - Nieznajoma

hm. beat nawet spoko. a co do nawijki, to te przyśpieszenia w tekście nietrafne, nie klei się to z bitem jak tak przyśpieszasz, a refren no za ciekawie nie wyszedł, między innymi przez te przyśpieszenia. kładziesz dziwny nacisk na większość słów, coś typu ''to MOJA postać TUTAJ ZNACZY wszystko'' tylko że robisz to w prawie każdy wyrazie w wersie, co mi nie podchodzi, ale może własnie takie ma być Twoje flow, to już wtedy inna sprawa. lirycznie średnio, no dupy nie urywa. co do dykcji, to nie ma tragedii, aczkolwiek ćwicz nad nią, bo miejscami słychać, że masz problemy z niektórymi słowami. co do całości, to no da się przesłuchać ewentualnie. ćwicz ziom. pjona.


http://vpx.pl/i/2013/09/01/Bez_nazwy-2.png

Offline

 

#5 2013-02-24 22:59:00

 Ermess

Użytkownik

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2013-02-24
Posty: 110
Punktów :   

Re: Ermess - Nieznajoma

Co do tego nacisku na słowa, to na pewno zwrócę na to uwagę, ale tak myślałem że coś może być nie tak, bo to dopiero pierwszy kawałek w takim stylu. Tzn. tutaj trochę zmieniałem głos żeby trochę się wyróżniał i to pewnie dlatego. Teraz pracuję nad takim bardziej lajtowym numerem bez zmiany głosu i zastanowię się jeszcze czy robić to tak normalnie czy zmieniać głos tak jak tu ale dopracować go żeby nie było tego nacisku.

Offline

 

#6 2013-02-26 15:50:08

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: Ermess - Nieznajoma

No słabo bracie, ale liczę, że zastosujesz się do rad eSeSa


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 
tekst
alternatywny
tekst
alternatywny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
HOTEL VICTORIA ts2 space pakiety wellness Ciechocinek Hotelbookingsside