Rap 4 Life

Dla każdego kto kocha tą muzykę

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Wszelkich odwiedzających prosimy o rejestrację, częste odwiedzanie naszego forum ! oraz zapraszamy do ,, Przywitaj się "


#1 2013-08-17 21:02:59

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE



Nagralimy se !

MiC Skład w Trapie ! To my tu mamy SWAG !


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 

#2 2013-08-17 21:38:50

Pikasso

Moderator i Tekściarz                 K.1 Winner!!

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 322
Punktów :   

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

Nie mów mi że teraz bedziesz takie numery nagrywać prosze cie nie upadaj tak nisko. A teraz co do tracku już początek lekko odrzuca  "mam to w dupie ma takie posladki jaką ja robie zupe" kurwa co to ma znaczyć? Brak pomysłów na tekst? "Mam to w dupie jak kutasa" o kurwa nawiązanie do tego co oznacza SWAG. Moim zdaniem to gówno i moge to śmiało porównać do kawałków Kuli i Omena nie ma sensu w tym. Nie odbieraj tego jako hejt znaczy możesz śmiało odebrać bo wypowiedziałem sie co mysle o tym numerze jeśli macie zamiar nagrywać takie coś to radze nie dzielić sie tym jeśli to dla zabawy to jeszcze ok. Mam nadzieje że to nie jest nowy styl w HH i nie zacznie tak większość raperów nawijać. POzdro

Offline

 

#3 2013-08-17 21:46:56

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

Pikasso napisał:

Mam nadzieje że to nie jest nowy styl w HH i nie zacznie tak większość raperów nawijać. POzdro

Ziomek masz słabe info, to jest niuskul, a to co normalnie robię to truskul, niuskul vs truskul - niuskul wygrywa, TRAP to jest coś ! Zastanawiamy się nad przejściem na TrAP

Aaa i właśnie. Jest coraz więcej raperów (Blejk, Koldi, MCH, TomB w kilku numerach, TSK, rzabka, Pablo Novacci)

A poza tym wszystkim to jest teraz w Stanach na czasie, Polska podłapała i heja !


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 

#4 2013-08-17 22:08:16

Pikasso

Moderator i Tekściarz                 K.1 Winner!!

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 322
Punktów :   

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

To rób Trueschool bo to jest jakieś gówno tego sie słuchać nie da wiem czasem takie numery są śmieszne ale na dłuzszą mete to jest (sorry że sie powtarzam) GÓWNO. A tak w sumie każdy kawałek bedzie taki? Nie przechoć na ciemna stone mocy
P.s macie tekst tego numeru? Jak możesz podeślij na PW

Offline

 

#5 2013-08-17 22:29:38

 Oteer

Tekściarz

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 529
Punktów :   
WWW

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

chujowe to. tylko tyle . lecisz za stanami jak mucha do gówna.


http://vpx.pl/i/2013/09/01/Bez_nazwy-2.png

Offline

 

#6 2013-08-17 23:30:11

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

Oteer napisał:

chujowe to. tylko tyle . lecisz za stanami jak mucha do gówna.

Chyba Ci się coś pomyliło... Po prostu ja mówię, że jest moda w stanach, a polacy podłapali, ja osobiście zajarałem się nie stanami tylko ziomkami ze starego forum, którzy to robią od 3 lat i wychodzi świetnie...
Poza tym kurwa nie pasuje track to nie słuchaj i nie pierdol, że ja lecę za Stanami, bo gówno wiesz i to ty kurwa możesz do tego gówna lecieć! I jak masz komentować "chujowe" to nawet nie wchodź w temat, bo to do chuja sensu nie ma , jasne ?!

Pikasso napisał:

To rób Trueschool bo to jest jakieś gówno tego sie słuchać nie da wiem czasem takie numery są śmieszne ale na dłuzszą mete to jest (sorry że sie powtarzam) GÓWNO. A tak w sumie każdy kawałek bedzie taki? Nie przechoć na ciemna stone mocy

Na albumie wspólnym TAK(czyt. Swag MC'S). Ale raczej nawijać będę też normalnie. Dla mnie to żadna ciemna strona mocy czy ki chuj, po prostu podgatunek Rapu.


Pikasso napisał:

P.s macie tekst tego numeru? Jak możesz podeślij na PW

Mam na kartce, nie chce mi się przepisywac, ale gdybyś powiedział po co Ci, może byłbym w stanie przepisać








Podsumowywując Oteer nie podoba się? MAM TO F DUPIE !

A co do Ciebie Pik to spoko, przecież nie będę tego nawijał zawsze. Kiedyś się znudzi


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 

#7 2013-08-17 23:52:20

Pikasso

Moderator i Tekściarz                 K.1 Winner!!

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 322
Punktów :   

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

Chce sobie przeczytać wole czasem przeczytać niz słuchac numeru ;p

Offline

 

#8 2013-08-18 00:34:57

 Oteer

Tekściarz

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 529
Punktów :   
WWW

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

Czaszka napisał:

Oteer napisał:

chujowe to. tylko tyle . lecisz za stanami jak mucha do gówna.

Chyba Ci się coś pomyliło... Po prostu ja mówię, że jest moda w stanach, a polacy podłapali, ja osobiście zajarałem się nie stanami tylko ziomkami ze starego forum, którzy to robią od 3 lat i wychodzi świetnie...
Poza tym kurwa nie pasuje track to nie słuchaj i nie pierdol, że ja lecę za Stanami, bo gówno wiesz i to ty kurwa możesz do tego gówna lecieć! I jak masz komentować "chujowe" to nawet nie wchodź w temat, bo to do chuja sensu nie ma , jasne ?!

wrzuciłeś  na forum żeby ocenić, wypowiedzieć się, więc się wypowiedziałem, nie umiesz przyjąć negatywnego zdania? To już nie moja wina koleś. Mogę wchodzić i pisać chujowe, zejabiste lub co tylko chcę, nie obrażam Cię tym napisałem chujowe, bo mi się nie podoba. ''nie podoba się to nie słuchaj'' - kurwa... wrzuciłeś po to żeby przesłuchać i ocenić więc w czym problem? mam ocenić bez słuchania czy jaki chuj? Bo Cię nie kminię chwilami lekko.  Nie ma to jak jebnąć '' to możesz do tego gówna lecieć'' - dobry diss zawsze spoko. <ok>.
Napisałeś, że moda w stanach, to tak jakbyś do tego leciał tyle w tym temacie, nie da się Tobie chłopie czasami nic ocenić, bo zaraz się plujesz o byle gówno jak dzieciak. yo

Spoko, też mam to w dupie ;]


http://vpx.pl/i/2013/09/01/Bez_nazwy-2.png

Offline

 

#9 2013-08-18 00:49:28

 Streeciarz

Moderator i Tekściarz

Ukryty k*rwa :D
Skąd: Stettin
Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 128
Punktów :   

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

Ja pójdę w kierunku Oteera i Pikasso - dno i wodorosty, i tyle. Nic w tym ciekawego nie ma. Nie podoba mi się ten styl - znam Ciebie z tej lepszej strony, czyt. starego dobrego rapu. Poszedłeś w stronę jakiegoś gówna, brzmi to jak nawijanie jakiegoś cyborga w terminatorze. Dałem to kumplowi po 30 sek. stwierdził, że to jest chujowe. Taki rap do mnie nie trafia i jak to HH idzie w tym kierunku to ja wolę zostać przy starych śmieciach. Znienawidź mnie przez tą wypowiedź ale idziecie w bardzo złym kierunku. Prędzej zacznę słuchaj Justina Biebera niż takiego rapu... Elo.

Offline

 

#10 2013-08-18 00:57:21

Pikasso

Moderator i Tekściarz                 K.1 Winner!!

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 322
Punktów :   

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

Wiesz taki styl będzie popularny wśród dzieci z podstawówki gimnazjalistów i nigdzie indziej. Więc chłopaki zobaczcie na dobrą strone nie bedziemy mieli konkurencji jeśli tak coraz więcej osób zacznie nawijać. Aż przesłuchalem kolejne 2 razy ten numer i musze powiedzieć że on nie ma żadnego sensu (jeśli ma to mnie popraw) ani twoja zwrotka ani Mańka i nie wkurwiaj sie bo ci każdy mówi że to chujowe bo temu bliżej do numerów Justina Biebera niz rapu i z tym daleko nie zajdziesz.

Offline

 

#11 2013-08-18 00:59:35

 Streeciarz

Moderator i Tekściarz

Ukryty k*rwa :D
Skąd: Stettin
Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 128
Punktów :   

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

Tak, patrząc obiektywnie jest to na naszą korzyść, kiedy to "raperzy" będą tworzyć shit będziemy mieli możliwość szybkiego i łatwego wybicia się ;].
PS. Zaczynacie robić z Rapu muzykę rozrywkową.... a to chyba nie tędy droga panowie.

Ostatnio edytowany przez Streeciarz (2013-08-18 01:18:40)

Offline

 

#12 2013-08-18 11:04:50

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

Nie chce mi się znów wszystkiego cytować więc tak:

Streeciarz - ne nie obraże się ani nic w tym stylu, Twoja wypowiedź i Pikassa ma jakiś sens. Czy ja wiem, Koldi z Alc coraz bardziej się wybija, Buczer jest przykładem Trapu, Pezet (nie w takim stopniu, bo to legal totalny), Wini już kilka numerów nagrał Trapu... Więc to jest dosyć popularne i dosyć łatwe do zdobycia szacunku.

A co do Cb Oteer to już nawet nie mam ochoty tu się upisywać, bo sam mi kiedyś uwagę zwracałeś jak pisałem "Zajebiste". Kurwa popatrz na Pikassa wypowiedź i na Streeciarza, potem 40 razy przeedukuj swoją i spierdalaj, bo za chuj to nie jest negatywna krytyka, tylko bezsensowne nabicie posta, lub nie wiem jaki chuj.... Popierdoliło Cię totalnie, sam jechałeś po mnie, że wbijam raz na jakiś czas i piszę jedno krótkie zdanie pod Waszymi tekstami, a wczoraj sam pokazałeś klasę wejścia po chwili nieobecności i postem, który nie zawiera nawet 10 słow... Chłopie rób tak dalej...


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 

#13 2013-08-18 11:19:37

 Oteer

Tekściarz

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 529
Punktów :   
WWW

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

kurwa debilu w domu mnie nie było więc jak miałem siedzieć? Poza tym nie jestem już administracją żeby siedzieć tu całymi godzinami, więc skończ pierdolić. i skończ mnie obrażać może, bo to się robi żałosne co? Teraz zamiast pisać o tym co napisałem o Twoim kawałku będziesz mi wytykał ile tu siedzę, lekkie pozdro dla Ciebie w takim razie. W ogóle nie zachowujesz się jak admin, ale to szczegół, nie? Bo ważniejsze bronić swojej dupy nawet bezsensownymi argumentami zamiast patrzeć od strony admina na to co się pisze. Człowieku nie mam do Ciebie siły, bez kitu. Raz napisałem Post taki krótki że chujowe i wgl, a Ty już się plujesz że sam tak robię, ale zobacz ile Ty tak zrobiłeś a ile ja. A to jest regulamin że musi 10 słów zawierać? Nie. dobra koniec, bo to bezsens. yo chłopie ;]

P.S to, że napisałem chujowe (bo mi się to zwyczajnie nie podoba) uważasz za nabijanie posta? Sorry, ale zobacz ile ja mam postów, a ile Ty, nie jestem niewiadomo kim żeby siedzieć i nabijać posty, nie znasz mnie więc może się nie wypowiadaj na ten temat kolego.

WARN za obrazę Admina 1/3

Ostatnio edytowany przez Oteer (2013-08-18 11:21:42)


http://vpx.pl/i/2013/09/01/Bez_nazwy-2.png

Offline

 

#14 2013-08-18 13:27:02

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

Oteer napisał:

kurwa debilu

Nie ma problemu, jest ok, ale za tak perfidną obrazę admina - WARN 1/3


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 

#15 2013-08-18 13:32:28

 Oteer

Tekściarz

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 529
Punktów :   
WWW

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

tylko szkoda, że Ty mnie obraziłeś pierwszy, wiesz?


http://vpx.pl/i/2013/09/01/Bez_nazwy-2.png

Offline

 

#16 2013-08-18 13:49:33

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: Czaszka CSA x Maniek - MAM TO F DUPIE

Przepraszam za słowo "Popierdoliło Cię", ale nie napisałem perfidnego słowa obrażającego (np. debil, idiota, zjeb)...

Jeszcze raz sorry.

P.S. Nie chce mi się tu już pisać. Zamykam, bo off top //close


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 
tekst
alternatywny
tekst
alternatywny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Beach Hive 1 zaręczyny w spa Ciechocinek Serwis komputerowy pruszków soda kaustyczna wrocław