Rap 4 Life

Dla każdego kto kocha tą muzykę

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Wszelkich odwiedzających prosimy o rejestrację, częste odwiedzanie naszego forum ! oraz zapraszamy do ,, Przywitaj się "


#1 2013-08-18 13:50:39

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Swag MC'S - DWA ODRZUTOWCE

Jak ktoś chce się pośmiać z Trapu zapraszam tutaj:


Nagralismy se ładno piosenke o samolotach


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 

#2 2013-08-18 15:39:14

Pikasso

Moderator i Tekściarz                 K.1 Winner!!

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 322
Punktów :   

Re: Swag MC'S - DWA ODRZUTOWCE

Następny numer bedzie sie nazywał "Mam złoty papier toaletowy" Mówisz że to rap? Dla mnie to serio brzmi jak muzyka pop a tekstami serio dorównujesz Pikej'owi wezcie wrzucajcie tracki razem z tekstem bo czasami mam wrażenie że zle coś usłyszałem i dlatego to dla mnie brzmi jak gówno. To chyba mój ostatni post na temat numerów Swag MC's bo jesli bedziecie wrzucać dalej "TO" , to zaczne wątpić czy rap zmierza w dobrym kierunki

Offline

 

#3 2013-08-18 17:32:53

 Ermess

Użytkownik

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2013-02-24
Posty: 110
Punktów :   

Re: Swag MC'S - DWA ODRZUTOWCE

pierwszy i ostatni zero flow, Ty od nich lepiej (już pomijając chujowy styl jaki obraliście) teksty są mega bez sensu (żeby nie powtarzać chujowe). Cały tekst o jakiś odrzutowcach co sensu nie ma wgl. I chyba to nie jest kwestia gustu ale to po prostu obiektywnie chujowe.

Nie wiem czy to zgodne z regulaminem, ale właśnie przez przypadek natrafiłem na inny kawałek w podobnym stylu ale o wiele lepiej wykonany, więc według mnie albo trzeba mieć od razu dryg do akurat takiego stylu albo mieć sporo doświadczenia żeby 'spoko' kawałki w takim stylu tworzyć
http://www.youtube.com/watch?feature=pl … 5-tS_deBnE

Ostatnio edytowany przez Ermess (2013-08-18 17:56:19)

Offline

 

#4 2013-08-18 23:31:10

 Streeciarz

Moderator i Tekściarz

Ukryty k*rwa :D
Skąd: Stettin
Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 128
Punktów :   

Re: Swag MC'S - DWA ODRZUTOWCE

Powiem krótko, gdyż poprzednio się już wypowiedziałem na ten temat: CHUJOWE! Tak jak mówi Ermess teksty mega bez sensu, przykładem tego jest: "A ja mam dwa odrzutowce, one są najszybsze, bo to dwa odrzutowce..." o kurwa, nie no serio - głębokie w chooj. Rozumiem, że to ma ukryty sens, tak? Już nie mówię o tym zajebistym refrenie. Ludzie kurwa czekam na kawałek o papierze toaletowym i historii z kupą! Bądźcie jak Gracjan Rostocki!

Pikasso:
Nie no miejmy nadzieję, że rap zmierza w dobrym kierunku, lecz ten styl jest mega chujowy. Chociaż to co wysłał Ermess ma większy sens i od biedy da się tego przesłuchać. A tutaj? Tutaj nic...

Odlećcie i nie wracajcie z tym stylem. Odrzutowe ELO!

Ostatnio edytowany przez Streeciarz (2013-08-18 23:31:19)

Offline

 

#5 2013-08-19 10:53:12

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: Swag MC'S - DWA ODRZUTOWCE

Tak, to jest nowy nurt w Polskim rapie. A co do tamtego kawałka to inna opcja, to jest mniejszy swag, nawet B.R.O. nagrał podobny kawałek, ale to nie jest to co robimy my i inni. To jest nic. Obczajcie rzabka, TSK, SOMD, Koldi Amc. To jest SWAG (TRAP)


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 

#6 2013-08-19 11:20:16

 Oteer

Tekściarz

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 529
Punktów :   
WWW

Re: Swag MC'S - DWA ODRZUTOWCE

Słuchałem tego Twojego całego TSK. W jednym kawałku było ''moja sowa lata, no bo ma skrzydła'' powiedz jaki to ma sens, chyba oczywiste, że ptaki latają dlatego, że mają skrzydła? Trochę masło maślane, tak jak u Ciebie w tymi odrzutowcami. To oczywiste, że skoro są odrzutowcami to są najszybsze. Miałem nie pisać tylko chujowe, bo zaraz będzie spina, więc: Autotune jakby chwilami coś szwankował, przynajmniej nie ładnie to chwilami brzmi. Pierwszy i ostatni typek nie mają w sumie flow, zwykłe czytanie, albo recytowanie, tak to brzmi, nie umiecie się za bardzo wpasować w bit, słychać sztywność w głosach. Ty trochę lepiej, ale i tak cienko jak na ten trap, do tego trzeba mieć dryg, nie każdy się do wszystkiego nadaje. nie lubię rapu o dupie marynie i o tym ile się ma kasy, czego to się nie ma, jakim to się nie jest zajebistym, tepe tede, więc to w sumie ostatnia moja ocena jakiegokolwiek kawałka w takim stylu. powodzenia. yo


http://vpx.pl/i/2013/09/01/Bez_nazwy-2.png

Offline

 

#7 2013-08-19 13:09:34

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: Swag MC'S - DWA ODRZUTOWCE

No i dzięki za konstruktywną(choć negatywną) opinię O to mi chodziło. A ogólnie jak to się potoczy zobaczymy.


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 
tekst
alternatywny
tekst
alternatywny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue ciechocinek turnus rehabilitacyjny gabinet psychologiczny rybnik http://komputeryursus.pl