Rap 4 Life

Dla każdego kto kocha tą muzykę

Ogłoszenie

Wszelkich odwiedzających prosimy o rejestrację, częste odwiedzanie naszego forum ! oraz zapraszamy do ,, Przywitaj się "


#1 2014-01-11 18:38:13

 Oteer

Tekściarz

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 529
Punktów :   
WWW

Oteer- przypadek


Tekst po dłuższej przerwie. Będę wdzięczny za ocenę.

Seria nieprzypadkowych przypadków
Tu nie jest dobrze nawet na obrazku
Codzienność traktuje nas po chamsku
Gdy szukamy sensu życia po o macku

To zwykły niezwykły przypadek # Benjamin Button
Czuję obrzydzenie, rzadko spoglądam w lustro
Sam już nie wiem czy wychodzić z domu
A w moim pokoju czuć nadmiar niepokoju
To nie wina chromosomu, wszystko 'w porządku'
Oddycham więc żyję, to nie ma ze sobą związku
Po kryjomu uciekam stąd, wyłączony telefon
Tylko Ci się wydaje, że mnie słyszysz # echo
Posiadam słowowstręt psychiczny # anoreksja
Rzygam krwią, więc się nie przestrasz
Co się stało, czemu sam siebie niszczę? # amnezja
Buntownicza dusza przywiązuje ciało do krzesła
Słowa w moich myślach, Układam plan # puzzle
Cisza to poezja, to jej słowa są najdłuższe
Niszczę się, bo Ty nie jesteś w stanie
To przypadek, że słyszysz moje ciche łkanie

EDIT by: Czaszka:
Jak dajesz linka i masz w nim https usuń to s

Ostatnio edytowany przez Czaszka (2014-01-11 19:08:14)


http://vpx.pl/i/2013/09/01/Bez_nazwy-2.png

Offline

 

#2 2014-01-11 19:07:38

 Infoodbooga

Administrator

11984026
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 937
Punktów :   
WWW

Re: Oteer- przypadek

hmm dużo lepsze niż ostatnie wersy
ZAJEBAŁEŚ PROGRES

oby tak dalej!!! dobre hashtagi ogólnie to wersy ( ich znaczenie ) dobrze współgrają z beatem

poszedł punkt za progres


Znasz to uczucie? kiedy jeszcze raz chcesz poczuć się wolny...

http://25.media.tumblr.com/1ce27c3de1ae82fbe763deb97063745a/tumblr_mx5hi22N7o1rij5qio1_400.gif

Offline

 

#3 2014-01-11 19:10:29

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: Oteer- przypadek

Ładny tekscior, widzę hasze, jeszcze nie dopracowane i za proste, ale już widać, że to się ruszyło, jak dla mnie wielka bomba, która ekspoduje jeszcze w Tobie siedzi(potencjał), bo póki co to jest dynamit


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 

#4 2014-01-12 12:20:01

Pikasso

Moderator i Tekściarz                 K.1 Winner!!

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 322
Punktów :   

Re: Oteer- przypadek

Ja ogólnie uwazam ze te hasze to są chuja warte co one dodają do tekstu? Mi to już nie szczególnie sie kojarzy z rapem tylko jakimś swagiem którym otwarcie gardze. Ale dość tego teraz odnośnie tekstu w 14 wersie dodałbym "już" ładniej brzmi ;] ogólnie tekst na bardzo dobrym poziomie zarówno technicznie jak i chodzi o treść zero uwag nic nie razi w oczy poza tymi haszami ale to tylko mnie ;]

Offline

 

#5 2014-01-12 12:49:10

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: Oteer- przypadek

Co daja? Podwójne dno, pokazują wiedzę (no te hasze nie). SWAG? Może i oni wprowadzili, ale patrz Quebonafide i Eripe co robią albo Dwa Sławy z hasztagami i dopierdo się wypowiedz, na jednym hasztagu potrafią 4 sensu znaleźć, a z tego co wiem to ty zawsze patrzyłeś na sens, więc taki hasz rozbudowuje tekst na kilka podtekstów


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 

#6 2014-01-12 13:41:14

Pikasso

Moderator i Tekściarz                 K.1 Winner!!

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 322
Punktów :   

Re: Oteer- przypadek

"Podwójne dno, pokazują wiedzę" Co? Zarówno u ciebie na numerach jak i czytając ten tekst one dla mnie tylko bardziej akcentuje słowo bo nie wiem gdzie ty widzisz podwójne dno w wyrazie np "echo" Wez prosze wers "Słowa w moich myślach, Układam plan # puzzle" i powiedz gdzie masz tą wiedze. Eripe i Quebonafide nie słucham bo moim zdaniem są słabi nie bede sie za bardzo rozpisywał z jakiego powodu po krótce moge powiedzieć że Eripe obraził Słonia że jest no skillem a wcześniej był u niego w numerze. Poprostu myśli że jest najlepszy i zjadłby całą obeną scene. Może mi to nie pasuje (hasze) gdyż słucham O.S.T.R. , 3W itp gdzie oni jadą klasycznie

Offline

 

#7 2014-01-12 14:32:34

 Oteer

Tekściarz

Zarejestrowany: 2012-11-08
Posty: 529
Punktów :   
WWW

Re: Oteer- przypadek

Czasami znaczek # może być także zastąpiony ''jak'' , lub też może w ogóle nie mieć związku z danym wersem, a może i mieć podwójne dno, to zależy A, że moje hasze są słabe to wiem, czasami tylko je używam, kilka w danym tekście, czasami chyba nawet jeden był, bo jakoś mnie nie ciągnie żeby na nich jechać, ale zawsze można nad nimi popracować. Dzięki, za ocene. Pikasso, na pewno chodziło Ci o wers 14? Bo mi tam jakoś nigdzie nie pasuje 'już'.


http://vpx.pl/i/2013/09/01/Bez_nazwy-2.png

Offline

 

#8 2014-01-12 18:19:46

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: Oteer- przypadek

Pikasso napisał:

"Podwójne dno, pokazują wiedzę" Co? Zarówno u ciebie na numerach jak i czytając ten tekst one dla mnie tylko bardziej akcentuje słowo bo nie wiem gdzie ty widzisz podwójne dno w wyrazie np "echo" Wez prosze wers "Słowa w moich myślach, Układam plan # puzzle" i powiedz gdzie masz tą wiedze.

Gdzie? Obczaj

Kod:

http://rapgenius.com/Czaszka-csa-kwestia-doswiadczenia-lyrics

U mnie już coś idzie w tym kiedunku... Co do tego tekstu, wiadomo, sam autor mówi, że to tylko zastąpienie słowa jak Ale wiesz....

Pikasso napisał:

Eripe i Quebonafide nie słucham bo moim zdaniem są słabi nie bede sie za bardzo rozpisywał z jakiego powodu po krótce moge powiedzieć że Eripe obraził Słonia że jest no skillem a wcześniej był u niego w numerze. Poprostu myśli że jest najlepszy i zjadłby całą obeną scene. Może mi to nie pasuje (hasze) gdyż słucham O.S.T.R. , 3W itp gdzie oni jadą klasycznie

Tu kuźwa jesteś w błędzie, bo Quebo zjada całą scene, jego flow, przyspieszenia i wiedza przebijają każdego rapera z mainstreemu, freestylem zje wszystkich, a wytwórnie się o niego biją. O Eripe tak myślałem, ale od 3 miesięcy słucham co robi i miażdży. Za Quebe nie podaruje, bo skonczył 2 kierunki studiów, każdy jego tekst ma podwójne, a nawet potrójne dno, po prostu to co robi przekracza wasze pierdolone podejście i nie jesteście w stanie tego zrozumieć. Od tego jest to (rapgenius), tu przykładowy tekst z Eripe & Quebonafide -0 PŁYTA ROKU:

Kod:

http://rapgenius.com/Eripe-x-quebonafide-panczeon-lyrics

I nie mów mi że są słabi bo powodzenia z taką ilością adnotacji w tekście i z taką wiedzą


OBOJGU NAM NALEŻY SIĘ WARN ZA SPAM, ALE CHUJ, ODPUŚCIMY TO SOBIE, ZAPRASZAM NA SB

tak więc robię temat do dyskusji i zamykam /close


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 

#9 2014-01-13 19:20:13

 Infoodbooga

Administrator

11984026
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 937
Punktów :   
WWW

Re: Oteer- przypadek

Czaszka - błąd zamykać temat gdzie może ktoś się wypowiedzieć na temat wersów oteera
jeżeli ktoś będzie tutaj tworzył dyskusje -- dostanie ostrzeżenie


Znasz to uczucie? kiedy jeszcze raz chcesz poczuć się wolny...

http://25.media.tumblr.com/1ce27c3de1ae82fbe763deb97063745a/tumblr_mx5hi22N7o1rij5qio1_400.gif

Offline

 

#10 2014-01-14 17:15:30

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: Oteer- przypadek

Nikt nie będzie, zapewniam Cię (forum umiera), to nie jest błąd, takie są procedury

/close


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 
tekst
alternatywny
tekst
alternatywny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://klasawwarszawie.waw.pl/ wellness Ciechocinek