Rap 4 Life

Dla każdego kto kocha tą muzykę

Ogłoszenie

Wszelkich odwiedzających prosimy o rejestrację, częste odwiedzanie naszego forum ! oraz zapraszamy do ,, Przywitaj się "


#1 2014-01-12 18:30:55

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

HASZTAGI i osoby manewrujące nimi (DYSKUSJA)

Pikasso napisał:

Ja ogólnie uwazam ze te hasze to są chuja warte co one dodają do tekstu? Mi to już nie szczególnie sie kojarzy z rapem tylko jakimś swagiem którym otwarcie gardze

...............................................................................................................

Czaszka napisał:

Co daja? Podwójne dno, pokazują wiedzę (no te hasze nie). SWAG? Może i oni wprowadzili, ale patrz Quebonafide i Eripe co robią albo Dwa Sławy z hasztagami i dopierdo się wypowiedz, na jednym hasztagu potrafią 4 sensu znaleźć, a z tego co wiem to ty zawsze patrzyłeś na sens, więc taki hasz rozbudowuje tekst na kilka podtekstów

.......................................................................................................................

Pikasso napisał:

"Podwójne dno, pokazują wiedzę" Co? Zarówno u ciebie na numerach jak i czytając ten tekst one dla mnie tylko bardziej akcentuje słowo bo nie wiem gdzie ty widzisz podwójne dno w wyrazie np "echo" Wez prosze wers "Słowa w moich myślach, Układam plan # puzzle" i powiedz gdzie masz tą wiedze. Eripe i Quebonafide nie słucham bo moim zdaniem są słabi nie bede sie za bardzo rozpisywał z jakiego powodu po krótce moge powiedzieć że Eripe obraził Słonia że jest no skillem a wcześniej był u niego w numerze. Poprostu myśli że jest najlepszy i zjadłby całą obeną scene. Może mi to nie pasuje (hasze) gdyż słucham O.S.T.R. , 3W itp gdzie oni jadą klasycznie

...........................................................................................

Czaszka napisał:

Pikasso napisał:

"Podwójne dno, pokazują wiedzę" Co? Zarówno u ciebie na numerach jak i czytając ten tekst one dla mnie tylko bardziej akcentuje słowo bo nie wiem gdzie ty widzisz podwójne dno w wyrazie np "echo" Wez prosze wers "Słowa w moich myślach, Układam plan # puzzle" i powiedz gdzie masz tą wiedze.

Gdzie? Obczaj

Kod:

http://rapgenius.com/Czaszka-csa-kwestia-doswiadczenia-lyrics

U mnie już coś idzie w tym kiedunku... Co do tego tekstu, wiadomo, sam autor mówi, że to tylko zastąpienie słowa jak Ale wiesz....

Pikasso napisał:

Eripe i Quebonafide nie słucham bo moim zdaniem są słabi nie bede sie za bardzo rozpisywał z jakiego powodu po krótce moge powiedzieć że Eripe obraził Słonia że jest no skillem a wcześniej był u niego w numerze. Poprostu myśli że jest najlepszy i zjadłby całą obeną scene. Może mi to nie pasuje (hasze) gdyż słucham O.S.T.R. , 3W itp gdzie oni jadą klasycznie

Tu kuźwa jesteś w błędzie, bo Quebo zjada całą scene, jego flow, przyspieszenia i wiedza przebijają każdego rapera z mainstreemu, freestylem zje wszystkich, a wytwórnie się o niego biją. O Eripe tak myślałem, ale od 3 miesięcy słucham co robi i miażdży. Za Quebe nie podaruje, bo skonczył 2 kierunki studiów, każdy jego tekst ma podwójne, a nawet potrójne dno, po prostu to co robi przekracza wasze pierdolone podejście i nie jesteście w stanie tego zrozumieć. Od tego jest to (rapgenius), tu przykładowy tekst z Eripe & Quebonafide -0 PŁYTA ROKU:

Kod:

http://rapgenius.com/Eripe-x-quebonafide-panczeon-lyrics

I nie mów mi że są słabi bo powodzenia z taką ilością adnotacji w tekście i z taką wiedzą

...................
Proszę pisać pod spodem, nie robić spamu pod tekstem


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 

#2 2014-01-12 19:56:10

 Infoodbooga

Administrator

11984026
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 937
Punktów :   
WWW

Re: HASZTAGI i osoby manewrujące nimi (DYSKUSJA)

Hashtagi to są raczej lepszą opcją na urozmaicenie wersów
nadanie im wielokrotnego sensu, rozkminy przekazu

przecież po co stać w miejscu skoro można się rozwijać..
" choć niektórzy najlepiej siedzą w OLDSCHOOL'u "

" Panczeon " to jest idealny utwór gdzie można to zauważyć...
przekminione wersy w sposób hmm idealnty ( jeden utwór który mi najbardziej siadł z całej płyty... )



i nie ma po co się spinać każdy ma swoje zdanie - spoko szanuje je, ale też uszanuj moje proste


Znasz to uczucie? kiedy jeszcze raz chcesz poczuć się wolny...

http://25.media.tumblr.com/1ce27c3de1ae82fbe763deb97063745a/tumblr_mx5hi22N7o1rij5qio1_400.gif

Offline

 

#3 2014-01-12 22:00:12

Pikasso

Moderator i Tekściarz                 K.1 Winner!!

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 322
Punktów :   

Re: HASZTAGI i osoby manewrujące nimi (DYSKUSJA)

Dobra za "Panczon" mają odemnie + za tematyke jak i wykonanie. Poprostu nie lubie MC którzy gadają że rozpierdolą każdego może i zjedzą większość raperów takich jak Chada, BonusRPK, Pih itp ale nie wmówisz mi że oni zjedzą weteranów takich jak 3W, Ostr i też nie mogą zagrozic pozycji Słoniowi czy Guralowi, Shelmie nie wiem ile on jest ogólnie poza podziemiem ale może niedługo bo nie słyszałem onim poza "Rap one shot" i odrazu wyskakuje że pozjada słonia i innych. Qebe zjada wszystkich? Kurwa już przestań gada bzdury na freestylu zje kazdego nie zapominaj o Ostrym który jest najlepszym znanym freestylowcem i też umie bardzo ładnie przyszpieszać wspomnie jeszcze o Tetrisie który na free też sobie dobrze radzi. Ma szybkie flow? Zakład że każdy z chłopaków z 3w go zje (sorry że opieram sie iągle o ostr i 3w najlepsze przykłady jak dla mnie) Jak przekracza moje pierdolone podejśie to niech leci robić kariere gdzie indziej bo moze bedzie trafiac z tym swoim potrójnym dne do 2/10 słuchających bo dużą częśćią słuhających rapu to gimnazjum gdzie nie każdy zrozumie. 2 kierunki stódiów dobrze ale ja wcale nie mówiłem że on jest jakis tępy czy coś. Miało byc o hasztagach po co zastępywac słowo "jak" lepiej brzmi bez hasza w jednym numerze chyba miałeś coś takie ...... #winterfresh coś takiego i dla mnie to brzmiało jakbyś reklamował produkt aż zachciało mi sie gumy ;p

Offline

 

#4 2014-01-13 18:09:48

 Infoodbooga

Administrator

11984026
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 937
Punktów :   
WWW

Re: HASZTAGI i osoby manewrujące nimi (DYSKUSJA)

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Eripe ma swoje wielkie wybujałe ego... ale niektóre wersy ma " dobre " nie do przebicia..
ale gubi go to jaki jest... nie znamy jego przeszłości, więc nie ma co mówić o tym...

Samo ciśnięcie do innych wykonawców ( z wyższego poziomu ) to była przesada....
pisze dobre punche, ale to nie wszystko... ( przynajmniej dla mnie )



Quebo - hmmm.. nie spotkałem się żeby jechał kogoś z innego poziomu...
jest wykształcony i inteligentny - to widać.. ( słychać )
nie mam mu nic do zarzucenia


a więc hmm hashtagi są wielkim plusem w rapie ( nie wszędzie pasują... ale są dodatkiem do wersów )
oldschool - to oldschool więc nie ma co wprowadzać tam hashtagi..


Znasz to uczucie? kiedy jeszcze raz chcesz poczuć się wolny...

http://25.media.tumblr.com/1ce27c3de1ae82fbe763deb97063745a/tumblr_mx5hi22N7o1rij5qio1_400.gif

Offline

 

#5 2014-01-13 18:25:50

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: HASZTAGI i osoby manewrujące nimi (DYSKUSJA)

Oldschool jest stary, nudny, jak można wałkować coś 30lat? W Polsce co prawda około 15 lat, Polska zawsze była jest i będzie zacofana przez takie osoby jak Ty Pik, bo uważacie, że to gówno. Tak na marginesie: tu Ci gość tłumaczy, hasztag to nie tylko zastąpienie słowa jak, więc co do Winterfresha wypowiedz się jak to sprawdzisz :d

Eripe ma poziom, może odpierdala fazy, ale ma poziom, PŁYTA ROKU wyprzedza kilka lat, nie przebije jej żaden materiał opróczy wydawnict patokalipsy i SBMaffiji
Quebo EKLEKTYKĄ zjadł mainstreem, wszystkie wytwórnie walczą o podpis, raperzy go propsują, wszyscy to zajebiście przyjeli.

O.S.T.R. chłop z mojego rodzimego miasta, jak miałem 3 lata i mój stary stał na Bałuckim Rynku (kiedyś rynek dziś galeria) był tam, podbił kupić winyle, przybił mi 5. Nie pamiętam tego, to mi opowiadał Tata, ale kurwa nie powiem, że jest słaby. Po prostu już kilkanaście płyt nagrał, zaskoczył mnie paroma rzeczami, ale ile można?
3W? Kurwa chłopie , kiedy to było... Oni nie są już tacy jak kiedyś...
Gural spoko, ale to jest coś jak Tede, którego szanuje, ale on ma odmienny styl, zawsze się odróżniał

Ja kłócić się nie chce, ale to jest na tej zasadzie


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 

#6 2014-01-13 19:12:01

 Infoodbooga

Administrator

11984026
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 937
Punktów :   
WWW

Re: HASZTAGI i osoby manewrujące nimi (DYSKUSJA)

ale raczej nie każdy będzie pisał dobre storytellingi, bragge..
kazdy jest w czymś lepszy...
każdy ma swoje zdanie..
ale panowie, powiedzmy jedną rzecz...

Najlepsza płyta roku 2013 pod względem - flow ( przyspieszenia, bezbłędna dykcja, wpasowanie się w beat ), beatów ( mówię tu o bardzo dobrych beatach pod względem rozbudowania instrumentalnego, brzmienia, scratchy, i wielu wielu innych elementów.... ), wersów ( rymy, porównania, metafory )

powiedzcie swoje zdanie, i dlaczego właśnie ten album


Znasz to uczucie? kiedy jeszcze raz chcesz poczuć się wolny...

http://25.media.tumblr.com/1ce27c3de1ae82fbe763deb97063745a/tumblr_mx5hi22N7o1rij5qio1_400.gif

Offline

 

#7 2014-01-13 19:55:28

Pikasso

Moderator i Tekściarz                 K.1 Winner!!

Zarejestrowany: 2012-11-07
Posty: 322
Punktów :   

Re: HASZTAGI i osoby manewrujące nimi (DYSKUSJA)

Jestem zacofany? kurwa człowieku do kogo uderzasz ile ty masz lat? 16 i lecisz za tym co modne bo coraz więcek osób tak robi. Ja mam prawie 20 na karku (nie mówie że jestem jakiś tam ważny) ale nie ide za jakąś modą robie tak jak robiłem od początku bo jest dobrze. Do pewnego momentu nie leciałeś na hasztagach nie leciałeś tego swojego popowego trapu i było dobrze przyznaje może co do Quebo pierdolnąłem głupote sorry sypie głowe popiołem ale co do Eripe nie zmienie zdania bo najpierw z kimś nagrywa potem najezdza na niego "Płyta Roku" to dopiero jeden album to nic jeszcze nie znaczy przesłuchałem całą powiem tylko tyle że niektóre numery mi podeszły bo są wyjątkowo agresywne i to lubie ;] 3W to nie to samo? To idz słuchać BonusaBGC bo też jest nowy na tej scenie też ci przypadnie do gustu. Nie wszystko to co nowe zawsze jest dobre masz przykład inny niż rap np najnowsze lamborgini fajne nie? ale to tylko ładny samochód który do setki rozpędza sie w 3s a jak przypierdolisz w coś to nie ma co zbierać a masz starsze modele które da sie odratować. Miej swoje zdanie ja swojego nie zmienie (chyba że chodzi o Quebo) siedz w tym swoim śmiesznym trapie rób co robisz życze ci sukcesu jako że jesteśmy kumplami ( chyba że nie jako że uraziłem twoje uczuia obrazaąc Eripe) Ja też bede robił swoje Tyle odemnie bo mi sie już nie chce powtarzać że nie wszystko co nowe to od razu lepsze ty siedzisz w newschool ja w oldschool i tak niech pozostanie

Offline

 

#8 2014-01-14 17:20:16

 Czaszka

Czaszka CSA z MiC Skład       Administrator i Raper

37381375
Skąd: Kazimierza Wielka
Zarejestrowany: 2012-11-05
Posty: 906
Punktów :   

Re: HASZTAGI i osoby manewrujące nimi (DYSKUSJA)

Jak ja kurwa trapu nie robię. Próbowałem w wakacje, ale to nie mój klimat. To po pierwsze. Gram Niuskul (czyt. VNM,  SBMaffija, patokalipsa)

No to zmień zdanie co do Quebo, bo to właśnie o niego mi chodzi, wróć do Eklektyki, tam ma numery bragga, ale ma też uczuciowe życiówki (chyba ze 3)

BGC? Kim on kurwa jest? Jakieś pierdolone zero, o którym słyszę od gimbów, masz 20 lat, a takiego typa kojarzysz? Beka

W maju mam 18 lat, a nie z 16 mi wyskakujesz typie, powiedzmy 3 lata różnicy nie czynią cię lepszym, ja tylko śmiem twierdzić, że wszystko powinno ewoluować, więc Rap też


______________________________________________________
Całym Sercem w Rapie !

Offline

 
tekst
alternatywny
tekst
alternatywny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
VyrĂĄbĂ­me a prodĂĄvĂĄme betonovĂŠ prvky UbytovĂĄnĂ­ Rosemary Beach wellness Ciechocinek